TRN ORMAN ÜRÜNLERİ

Biz kimiz ve neler yapıyoruz?

Hikayemizin nasıl başladığını öğrenmek, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve üretim alanlarımız hakkında bilgi almak için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

Nasıl başladık?

2007 yılında üretime başlamış olan firmamız kurumsallaşma adımları ile profesyonel anlamda hizmet vermektedir. 1500m² kapalı alan 4000m² açık alan ile ileri düzey makine pörtföyü ile üretim yapmaktadır.

TRN ORMAN ÜRÜNLERİ yılların geleneği ile oluşmuş bu sektöre tümüyle kendi tarzı ve anlayışını benimseyerek müşterilerinin beklentisini karşılamaktadır. Genç ve dinamik bir kadrosu olan firmamız ağaçtan el aletleri sektörüne hak ettiği değeri ve evrensel kaliteyi kazandırmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve hammadde kalitesini ön planda tutan firmamız teknolojik donanımı ve uzman kadrosu ile ağaçtan el aletleri konusunda ki tüm sorunlara yenilikçi ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

9340
MUTLU MÜŞTERİ
15
YILLIK DENEYİM
67
TAMAMLANAN PROJE
27
AKTİF PERSONEL
17
ÇEŞİT ÜRÜN
3840
M² ÜRETİM TESİSİ
TRN ORMAN ÜRÜNLERİ

Neden biz?

Sektördeki 15 yılın üzerindeki deneyim ve bilgi birikimimizle onlarca projenin altına imzamızı attık ve milyonlarca ürün ürettik. 15 yıllık bu süreçte kendimizi geliştirerek her zaman daha fazlası ve çok daha iyisi için çalıştık.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Gelişen teknoloji ve değişen standartlar doğrultusunda sistemimizde sürekli iyileştirme yaparak, sektöründe lider, aranılan ve örnek alınan şirket olmak ve tüm üretim süreci boyunca insana ve çevreye saygı prensibinden şaşmayan; sahip olduğu kalite belgeleri ile dünya standartlarında üretim yapmakta ve uluslararası platformlarda tanınmaktır.

Misyonumuz:

Sürdürülebilir ve doğal bir malzeme olan ağaç ile yaptığımız üretimlerimizi daha üst seviyeye taşımak, gelişen teknolojiye ayak uydururken aynı zamanda doğaya ve doğal olana zarar vermeden yarını da düşünerek sektörün öncülerinden olabilmek, sadece bugüne değil yarına da değer katabilen bir firma olmak yolunda attığımız adımların nihai hedefine ulaşması en büyük amacımızdır.

Vizyonumuz:

Etik değerler, çalışma bilinci ve saygı temelinde bir araya gelmiş ve ekip olabilmeyi başarmış arkadaşlarımızla birlikte ağaç endüstrisinde sürekli gelişen teknoloji sistemlerini kullanarak uluslararası düzeyde müşterinin talep ve ihtiyaçları doğrultasında birinci kalite üretim yaparak kazanırken kazandırmayı ilke edinmek ve sektöre kalite performans doğrultusunda sunmak.

TRN Orman Ürünleri

ENTEGRE SİSTEM POLİTİKAMIZ

TRN Orman Ürünleri Kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile basit ve hafif yapısı ile vazgeçilmez olmasını sağlamıştır. Kalitenin sürekli geliştirilmesi ve müşterilerimizin ilettiği her türlü sorunu takip etmek ve tekrarını önleyerek müşteri memnuniyetini arttırmak prensibi işletmemizin ayrılmaz bir parçasıdır. TRN Orman Ürünleri olarak tüm çalışanlarımızın tam iştiraki ile, sürekli iyileştirmeyi taahhüt ettiğimiz Entegre Sistem politikamız aşağıdaki gibidir:
Eğitimli ve deneyimli personelimizle İSG kural ve talimatlarına uyarak, riskleri minimize ederek, kazaların oluşmasına engel olmak,
Zamanı doğru kullanarak, ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler doğrultusunda standart bir yönetim politikası yürütmek,
Çevre bilincinin arttırılmasına yönelik faaliyetleri arttırarak, ürünlerimizi çevreye ve doğaya saygılı olarak üretmektir.
Uygunluk yükümlülüklerini yerine getirdiğimizi taahhüt ederek, Ulusal standartlara uygun ürün ve hizmetler sağlamak,
Mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanmak,
Olumsuz çevre etkilerini azaltmak için, kirliliğin önlenmesi ve kaynakta azaltım faaliyetleri yürütmek,
Üretimden satışa her alanda kalitesinden ödün vermeyen ve pazar istekleri ve büyüme stratejisi olarak çeşitlilik arz eden ürün gruplarında, rakiplere göre daha çok alternatif bulundurarak pazarda satışı arttırmaktır.